СИТЕ ГЛЕДАЛЕ ВО НЕА: Хали Бери со 52 години целосно доминираше на црвениот тепих (ФОТО)

Глумицата блескаше на Меѓународниот фестивал во Торонто

Хали Бери била една од ѕвездите на Филмскиот фестивал во Торонто. Глумицата блескала на премиерата на филмот “Кралеви” (Кings) во елегантна креација, а многумина обожаватели ја гледале само неа.

Taa стрпливо позирала…

И давала автограми…

А/Г/


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.