НА РАБОТ НА СМРТТА: Луд паркур изведувач! (ВИДЕО)

1213

Една ситна грешка може да го чини живот. Луд паркур изведувач се движеше по работ на висока зграда, изведувајќи опасни трикови од кои ќе ви застане срце.

Погледнете:

 

А.Г.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.