Луси Ган – дефиниција за совршенство

170606019.1_xl

Луси Ган е една од Инстаграм ѕвездите, а нејзината работа е да ги рекламира модните детали на својот профил.

Сега Луси ја следат околу 50.000 луѓе, што и носи доволна заработка за да може редовно да го посетува нејзиното омилено место, Ибица.

Таа има романско потекло, а живее во Брајтон , Велика Британија. Нејзиниот темен тен и неверојатните облини ја оставаат без конкуренција.
170606019.2_mn
170606019.3_mn
170606019.4_mn 170606019.6_mn 170606019.14_mn 170606019.19_mn 170606019.27_mn 170606019.30_mn 170606019.33_mnMarkukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.