Во сообраќајна несреќа загина една од најубавите манекенки

Младата манекенка Бри Келер загина во сообраќајна несреќа во Сиднеј. До несреќата дошло откако возачот загубил контрола над возилото, а по сударот се запалил луксузниот автомобил.

Големата трагедија го зави во црно нејзиното земејство кое не знае како 22-годишната девојка се нашла во автомобил со двајца мажи, браќата Стив и Џеф Настро кои исто така загинаа.

-Немаме поим кои се тие луѓе. Знаевме дека излегува, но не знаевме каде. Ова е огромен губиток, рече нејзиниот очув Питер Френсис.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.