ВО ЖИВО: Прес- конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски

Прес-конференција на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.