(ВИДЕО) Мало кученце обожава да го шета својот огромен пријател

pas_i_konj

 

 

 

За ова видео не треба многу да се зборува. Видеото е навистина смешно, но носи силна порака, а тоа е дека вистинското пријателство не познава граници.

Погледнете:

Ф.Г.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.