(ВИДЕО) Влезе во канта за ѓубре за да го исплаши татко му – Лоша одлука !

Screenshot_2-19-640x441

Видеото започнува така што момчето говори пред камерата како планира да го исплаши својот татко. Одлучи да влезе во канта за ѓубре и да се пошегува, меѓутоа тоа беше лоша одлука.

Погледнете зошто:

Ф.Г.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.