(ФОТО) “Иновација во Прилеп: Закрпените дупки пониски од улицата??”

Иновативно крпење на улици во Прилеп!

Па сега што сакате за 10 месеци …. се’ да се смени?!

До в година цела ќе ја наполнат….


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.