Одлична можност за вработување во Прилеп

Казино “ВЕГАС” во Прилеп бара слот работници за одлична плата.

Заинтересираните своето CV да го достават во просториите на казиното наспроти Домот за Култура “Марко Цепенков”.

Искористете ја шансата и аплицирајте побрзо.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.