Категорија: Чупе на денот

 • Aвстралиски-бразилската убавица Кристина Мендонка (ГАЛЕРИЈА)

  Aвстралиски-бразилската убавица Кристина Мендонка (ГАЛЕРИЈА)

  Кристина Мендонка е бикини модел и една од автралиските ѕвезди на Инстаграм. Родена е на 26 јули 1997 година во Њјукасл во Австралија, а моментално живее во Сиднеј. Сепак, поради работата многу често престојува во Лос Анџелес. Признала дека...
 • Стандардите 90-60-90 за неа не важат! Таа гордо ги покажува своите облини (ФОТО)

  Стандардите 90-60-90 за неа не важат! Таа гордо ги покажува своите облини (ФОТО)

  Атрактивната Евгенија им пркоси на стандардите за убавина 90-60-90. Таа е жена со неверојатно тело, кое го покажува во разголени изданија. Неодамна се соблече за рускиот магазин “Максим”. Затегнатото тело го добила благодарејќи на долгите години низ кои се...
 • Oбожава да се соблече: Жизел повеќе открива, отколку што покрива (ФОТО)

  Oбожава да се соблече: Жизел повеќе открива, отколку што покрива (ФОТО)

  Жизел Линет, 21 – годишна Американка, родена е во Бостон, секојдневно на својот Инстаграм профил објавува провокативни фотографии со кои распалува мажите. Атрактивната американка е голем фан на Њју Ингланд Патриотс и на најголемите ѕвезди на американскиот фудбал Том...
 • Роуз Акост – идеална во секое издание

  Роуз Акост – идеална во секое издание

  Родена е на 30 април 1984 година во Доминиканската Република и се занимава со моделинг. Роуз е многу талентирана, се занимава со фотомоделинг, фитнес и танц. Нејзиниот изглед е дефинитивно проблем за машките срца, а зошто е тоа така,...
 • Шани Зигрон – магнет за погледи

  Шани Зигрон – магнет за погледи

  Шани Зигрон е израелски модел и една од најубавите девојки од оваа држава. Израел поседува многу популарни модели, а Шани дефинитивно припаѓа на групата на врвните модели. Позади себе има соработка со многу компании, а се појавувала и во...
 • Сензуалната Наташа Борозан ќе ви го разубави денот

  Сензуалната Наташа Борозан ќе ви го разубави денот

  Наташа Борозан е манекенка од Мостар, а поради работата врзана за модата веќе подолго време живее во Милано. Во Италија е едно од најпознатите лица, па за неа често пишуваат италјанските списанија. Наташа е висока 179 цм, а нејзините...
 • Луси Ган – дефиниција за совршенство

  Луси Ган – дефиниција за совршенство

  Луси Ган е една од Инстаграм ѕвездите, а нејзината работа е да ги рекламира модните детали на својот профил. Сега Луси ја следат околу 50.000 луѓе, што и носи доволна заработка за да може редовно да го посетува нејзиното...
 • Грациозната Ерменка – Кристина Арутјунјан

  Грациозната Ерменка – Кристина Арутјунјан

  Кристина Арутјунјан е 25-годишна девојка со ерменско потекло и работи како фотомодел. Родена е во Вилнинс, главниот град на Литванија, каде и пораснала и завршила гимназија. По средното школо се преселила во Русија и започнала да студира во Универзитетот...
 • Фаје Миа – магнет за погледи

  Фаје Миа – магнет за погледи

  Фаје Миа е фотомодел и блогерка. Таа е посветена на убавината, модата, фитнесот и патувањата. Таа е родена во Виетнам, а моментално живее во Лос Анџелес. На својот Инстаграм профил има речиси 100 илјади следбеници. Виетнамската убавица изгледа совршено,...
 • Ивет Сауседо – симбол за женска перфекција

  Ивет Сауседо – симбол за женска перфекција

  Ивет Сауседо, 35-годишна е поранешна мисица, а сега се занимава со моделинг. Ивет е член на неколку добротворни организации, а најмногу е насочена кон унапредување на мисијата од УНЕСКО. Нејзиниот живот се базира во помагање на луѓето. Таа ги завршила...