ПРИЛЕП_ПАРКОВИ


    Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.


    АКЦИЈА
    претходниот член,SabotnoKafe_30012016
    Следната статијаGIMFEST2016