Еден куп опции, а само тука ќе го направите вистинскиот избор: Авто школа “Семафор Нова” се доктори за стекнување со возачка дозвола во Прилеп (Фото+Видео)

Премногу опции, а само на едно место ќе го направите вистинскиот избор. Авто школа “Семафор Нова” е вистински лидер во градот под “Марковите Kули” и најдобра опција за да се стекнете со возачка дозвола.

Зошто да ја изберете Авто школа “Семафор”?

Единствени во Прилеп кои имаат свој сопствен современ полигон.

Супер удобни и нови возила

Располагаат со прекрасни Тојота Јарис, Тојота Ајго, Шкода, Фолкцваген… а ќе ги издвоиме симпатичниот Мини Купер и прекрасниот Сузуки џип, кои исто така стојат на располагање за кандидатите за возачи.

Трпеливи, внимателни и искусни инструктори

Нема некој кој не си ја знае работата, па затоа нивните кандидати брзо и лесно ги совладуваат вештините за возење и почитување на правилата во сообраќајот. Тука мора да ги пофалиме инструкторките кои рамо до рамо со машиот пол, а некогаш дури и поуспешно го пренесуваат знаењето на идните возачи.

Обуки за А, А1, А2 и АМ категорија со нови и супер модерни мотори

Одлични услови за теоретска обука и гарантирано знаење за полагање на тестови

Сопствено возило за полагање за Ц категорија

Едноставно професионалност, поветеност, квалитет и искуство. Се на едно место, а за да не остане само на збор, посетете ги на улица “Мице Козар” бр. 87 и ќе се уверите зошто “Семафор” е вистинскиот избор.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.