EДНА ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ЗАВОДНИЧКИ и девојка на познатиот српски репрезентативец целосно се соблече (ФОТО)

Девојката на репрезентативецот на Србија Адем Љаљиќ крена голема прашина со последниот сет објавени фотографии на социјалните мрежи.

Всушност, Софија на една од нејзините нови фотографии е целосно гола.

Dance is the hidden language of the soul of the body… @thekandelstudio

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

Софија на Инстаграм ја следат повеќе од 300.000 луѓе и важи за една од најголемите заводнички во Србија.

Пред врската со Адем, таа била во врска уште и со тенисерот Виктор Троицки.

Таа се има фотографирано и за “Плејбој”, а веќе подолго време гради многу успешна кариера во странство.

 


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.