EДНА ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ЗАВОДНИЧКИ и девојка на познатиот српски репрезентативец целосно се соблече (ФОТО)

0

Девојката на репрезентативецот на Србија Адем Љаљиќ крена голема прашина со последниот сет објавени фотографии на социјалните мрежи.

Всушност, Софија на една од нејзините нови фотографии е целосно гола.

Dance is the hidden language of the soul of the body… @thekandelstudio

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

Софија на Инстаграм ја следат повеќе од 300.000 луѓе и важи за една од најголемите заводнички во Србија.

Пред врската со Адем, таа била во врска уште и со тенисерот Виктор Троицки.

Таа се има фотографирано и за “Плејбој”, а веќе подолго време гради многу успешна кариера во странство.