ШОК ФОТОГРАФИИ: Цеца претепана и раскрвавена

0

Во утрешниот број на српски Курир ќе бидат објавени фотографии од претепаната пејачка Цеца Ражнатовиќ.

stop-nasilju-svetlana-ceca-raznatovic-foto-kurir-1483992012-1076271

Не станува збор за фотографии од навистина претепаната Цеца, туку од кампањата „Стоп за насилството“ кон која се приклучи и оваа музичка ѕвезда.

Акцијата на весникот Курир досега ја прифатија бројни јавни личности, меѓу кои и познатата српска кошаркарка Милица Дабовиќ, пејачката Сека Алексиќ, новинарката Наташа Миљковиќ и актерката Калина Ковачевиќ.

1012017naslovna-1483992029-1076273