Фан Продукција: Тимот кој стои зад беспрекорно реализиран “Пиво Фест”

13754283_1248172648550831_1380201965138090340_n

Велат тимот кој победува не се менува. Така е и со нашиот трофеен тим Фан Продукција, кој секоја година стои за успешно и беспрекорно реализиран и сработен фестивал на скарата и пивото во Прилеп, “Пиво Фест”.

И оваа година тимот на Фан Продукција се погрижи за сите прекрасни кадри и случувања  за време на четирите фестивалски денови во Прилеп да ви ги пренесе и да ги зачува за сеќавање на уште еден извонредно организиран “Пиво Фест”.

Дрим тимот на Фан Продукција го сочинуваат: Бубо Ристески, Александар Кочоски, Димитар Ристески, Сашко Попоски, Оливер Ангелески, Зоран Пиловски, Горан Попоски, Виктор Керов, Роберт Темелкоски и Филип Петрески.

Дечки секоја чест !


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.