Тикет на денот – 09.12.2015

Tiket_09122015

Рома – Бате Борисов 1

Олимпијакос – Арсенал 2

Валенсија – Лион 1

Динамо Киев – Макаби Тел Авив 1

Динамо Загреб – Баерн Минген 2