Категорија: Тикет на денот

 • TИКЕТ НА ДЕНОТ: Шест парови за добитен тикет!!!

  TИКЕТ НА ДЕНОТ: Шест парови за добитен тикет!!!

  “Фармацевтите” против “Милионерите”  Moменталната форма е на страната на домашниот тим, а и податокот дека двајцата најдобри фудбалери на гостите – Марко Ројс и Обамејанг, како и првиот голман на екипата Бурки, нема да настапат на овој меч, му...
 • ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Предлог типови од Норвешката фудбалска лига

  ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Предлог типови од Норвешката фудбалска лига

  МАРКУКУЛЕ ТИПОВИ НА ДЕНОТ: Розенборг – Тромсо – тип 1 Молде – Согдал – тип 1 Бран – Сандерфјорд  – тип 1 Дополнително ви ги нудиме следните типови: Хајдук – Локомотива Загреб – тип 1 Норчепинг – Калмар –...
 • Тикет на денот – 09.27.2016

  Тикет на денот – 09.27.2016

  Динамо Загреб – Јувентус 2 Спортинг Лисабон – Легија 1 Арсенал – Базел 1 Менхегладбах – Барселона 2 Селтик – Манчестер Сити 2 Лудогорец – ПСЖ 2
 • Тикет на денот – 09.12.2015

  Рома – Бате Борисов 1 Олимпијакос – Арсенал 2 Валенсија – Лион 1 Динамо Киев – Макаби Тел Авив 1 Динамо Загреб – Баерн Минген 2
 • Тикет на денот – 08.12.2015

  ПСВ – ЦСКА Москва 1 Севиља – Јувентус 1 Манчестер Сити – Менхенгладбах 1 Галатасарај – Астана 1
 • Тикет на денот – 25.11.2015

  Астана – Бенфика 2 ЦСКА Москва – Волфсбург ГГ Атлетико Мадрид – Галатасарај 1 и 3+ Малмо – ПСЖ 2 Шахтјор – Реал Мадрид 2
 • Тикет на денот – 24.11.2015

  Порто – Динамо Киев 1 Лион – Гент 1 Баерн Минхен – Олимпијакос 4+ Арсенал – Динамо Загреб 4+ Макаби Тел Авив – Челзи 2
 • Тикет на денот – 05.11.2015

  Плзен – рапид виена 1 Динамо Минск – Виљареал 2 Гронинген – Либерец 1 Ајакс – Фенербахче 3+
 • Тикет на денот – 04.11.2015

  Рома – Леверкузен 1 Олимпијакос – Динамо Загреб 1 и Т1 2+ Челзи – Динамо Киев 1 Баерн Минхен – Арсенал 3+
 • Тикет на денот – 03.11.2015

  Манчестер Јунјтед – ЦСКА 1 Севиља – Манчестер Сити 3+ ПСВ – Волзбург 3+ Менхегладбах – Јувентус 0-2 г.