Популарната пејачка чии хитови сите ги знаеме е на смртна постела

0

ser-foto-profimedia-1469742927-958219oi89p98p89p89-800x541

Познатата пејачка Шер е отфрлена од семејството, но тоа не е најголемата трагедија која и се случува периодов.

Според пишувањата на странските таблоиди, познатата пејачка боледува од тешка и смртоносна болест, но засега не се познати повеќе детали.

Според пишувањата, фановите на Шер се потресени по оваа вест за неа.