Неверојатната Eлена Велевска бомбастично го најави дочекот на Стара Нова Година во “La Casa Grande” во Прилеп

0

Балканската, а наша турбо-фолк ѕвезда Елена Велевска, бомбастично ја најави прославата на Стара Нова Година (Василица) во ресторанот за свадби “La Casa Grande Exclusive” во Прилеп.

Остануваат уште два дена да резервирате и да бидете дел од една возбудлива и разиграна ноќ. Тимот на “La Casa Grande Еxclusive” и овој пат се погрижи да ги задоволи сите апетити, со богато мени достапно за сечиј џеб, атмосфера и празнична магија каква што нема на друго место.

15823532_405624373110044_5199126010168122854_n

Петок, 13.01.2017, дочек на Стара Нова Година (Василица) со Елена Велевска во “La Casa Grande Exclusive” по цена од 750 денари. Резервирајте на 077 99 77 44 и 077 82 57 59.

15874819_1811671929095589_7503212512322230385_o

15874788_1811671755762273_5738431623244253055_o

15873082_1811671762428939_6741909145084659103_n

15826637_1811671765762272_5123304574051391223_n