ИНТЕРНЕТОТ ГОРИ – Фотографии на руската Ким Кардашијан ги запалија социјалните мрежи

0

anastasya-freshpress-696x418

Руската Ким Кардашијан Анастасија Квитко избега од сибирската зима која моментално ја зафати Русија и цела Европа, па одлучи зимата да ја помине на плажа.

Анастасија е 23 годишен модел и актерка, но најпозната е по нејзините активности на социјалните мрежи Инстаграм и Фејсбук. Благодареќи на нејзините облини со брзина на светлината стана позната, а сега своите фанови одлучи да ги награди со серија фотографии од нејзиниот одмор, па на овие ниски температури успеа да ги загрее.

cetvrta

prva

treta

vtora