Категорија: Чупе на денот

 • Oбожава да се соблече: Жизел повеќе открива, отколку што покрива (ФОТО)

  Oбожава да се соблече: Жизел повеќе открива, отколку што покрива (ФОТО)

  Жизел Линет, 21 – годишна Американка, родена е во Бостон, секојдневно на својот Инстаграм профил објавува провокативни фотографии со кои распалува мажите. Атрактивната американка е голем фан на Њју Ингланд Патриотс и на најголемите ѕвезди на американскиот фудбал Том...
 • Роуз Акост – идеална во секое издание

  Роуз Акост – идеална во секое издание

  Родена е на 30 април 1984 година во Доминиканската Република и се занимава со моделинг. Роуз е многу талентирана, се занимава со фотомоделинг, фитнес и танц. Нејзиниот изглед е дефинитивно проблем за машките срца, а зошто е тоа така,...
 • Шани Зигрон – магнет за погледи

  Шани Зигрон – магнет за погледи

  Шани Зигрон е израелски модел и една од најубавите девојки од оваа држава. Израел поседува многу популарни модели, а Шани дефинитивно припаѓа на групата на врвните модели. Позади себе има соработка со многу компании, а се појавувала и во...
 • Сензуалната Наташа Борозан ќе ви го разубави денот

  Сензуалната Наташа Борозан ќе ви го разубави денот

  Наташа Борозан е манекенка од Мостар, а поради работата врзана за модата веќе подолго време живее во Милано. Во Италија е едно од најпознатите лица, па за неа често пишуваат италјанските списанија. Наташа е висока 179 цм, а нејзините...
 • Луси Ган – дефиниција за совршенство

  Луси Ган – дефиниција за совршенство

  Луси Ган е една од Инстаграм ѕвездите, а нејзината работа е да ги рекламира модните детали на својот профил. Сега Луси ја следат околу 50.000 луѓе, што и носи доволна заработка за да може редовно да го посетува нејзиното...
 • Грациозната Ерменка – Кристина Арутјунјан

  Грациозната Ерменка – Кристина Арутјунјан

  Кристина Арутјунјан е 25-годишна девојка со ерменско потекло и работи како фотомодел. Родена е во Вилнинс, главниот град на Литванија, каде и пораснала и завршила гимназија. По средното школо се преселила во Русија и започнала да студира во Универзитетот...
 • Фаје Миа – магнет за погледи

  Фаје Миа – магнет за погледи

  Фаје Миа е фотомодел и блогерка. Таа е посветена на убавината, модата, фитнесот и патувањата. Таа е родена во Виетнам, а моментално живее во Лос Анџелес. На својот Инстаграм профил има речиси 100 илјади следбеници. Виетнамската убавица изгледа совршено,...
 • Ивет Сауседо – симбол за женска перфекција

  Ивет Сауседо – симбол за женска перфекција

  Ивет Сауседо, 35-годишна е поранешна мисица, а сега се занимава со моделинг. Ивет е член на неколку добротворни организации, а најмногу е насочена кон унапредување на мисијата од УНЕСКО. Нејзиниот живот се базира во помагање на луѓето. Таа ги завршила...
 • Фаталната Колумбијка – Натали Парис

  Фаталната Колумбијка – Натали Парис

  Натали Парис е колумбиска блогерка и фотомодел. Стана позната благодарејќи на “Тумблр”, а сега најмногу ги користи Инстаграм и Јутјуб, каде има речиси милион претплатници. Таа е веганка и голем дел од времето посветува на својот изглед, што во...
 • Норвежанката Хилде Осланд со поглед ќе ви го скрши срцето

  Норвежанката Хилде Осланд со поглед ќе ви го скрши срцето

  Русокосата убавица Хилде Осланд стана позната со учеството во норвешкото музичко шоу “Идол”. На Инстаграм за кратко време доби 300 илјади следбеници, по што се прослави и во модата и рекламирањето облека. Сепак пеењето е нејзиниот најголем талент.