ВИДЕО: Како се снимаше жешкиот календар на Вардарки

0

Секси спортистки- ракометарките на Вардар се соблекоа за календарот на Пелистерка.

pelisterka8-640x396

Погледнете како се одвиваше снимањето на најжешкиот календар за новата 2016-та година.