Фото: Имаше што да се види – згодни девојки ги избезумија навивачите во загрепската „Арена“

Натпреварите од Европското првенство кое се одигрува во Хрватска се одигруваат пред голем број на публика, како домашната така и странска.

Пред почетокот, на полувреме како и на тајм-аут посебен „шмек“ на целата атмосфера во арените им даваат девојките кои ќе ви ја зашеметат главата.

Погледнете како беше синоќа на дуелот Унгарија-Данска. Мува да имаше во салата ќе се слушнеше кога излегоа на паркетот секси дамите.