(УРНЕБЕСНО ФОТО) Двете можни варијанти за прослава на денешниот 14 февруари

Двете можни варијанти за вечерашната прослава на 14 февруари. Подолг коментар не е потребен, фотографијата во продолжение кажува се’.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.