Потрошил над 80.000 долари за да личи на Бритни, а погледнете како изгледа денес (фото)

Некои луѓе едноставно се опседнуваат со јавните личности, па често се обидуваат да личат или да изгледаат како нив.

Но веќе не се работи за имитирање на бојата на косата, фризурата, облеката или нешто слично, туку операции со кои би личеле на познатите ѕвезди.

Ова момче, верувале или не потрошило повеќе од 80.000 долари за да изгледа како Бритни Спиерс. Брајан кој има 31 година и живее во Лос Анџелес започнал со операции на 17 години. Со желба да личи на неа тој направил неколку операции, а еве го крајниот резултат.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.