Некогаш беше најзгодна пејачка: Денес има вишок килограми, а фановите го обожаваат новиот изглед (ФОТО)

Ријана постојано качува килограми, а фановите не престануваат да го фалат нејзиниот нов имиџ.

Таа јасно покажа дека со стил умее да се носи со вишокот на килограми.

Фановите велат дека пејачката никогаш претходно не изгледала подобро.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.