НО КАКО И УСПЕВА ?! Кинеска водителка на временска прогноза воопшто не остарела 22 години

Сите имаме некој пријател кој не се менува со години. Како им успева на луѓето да го замрзнат времето и просторот и да изгледаат исто и на 20 и на 40 години?

Баш тоа ги мачи луѓето ширум светот кои го погледнале видеото на Јанг Ден, 44 – годишната водителка на временска прогноза на кинеска телевизија.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.