НЕ МОЖЕЛА ДА ВЕРУВА КОЈ И УПАЃА ВО ДВОРОТ НА ВЕЧЕР: За среќа снимила видео кое до утрото собрало милиони прегледи (ВИДЕО)

Чудни работи се случуваат во текот на ноќта.

Во дворот на Сели Шенкер од Мисури секоја ноќ доаѓа неповикан гостин. Станува збор за кучето од соседството, кое ни помалку ни повеќе, влегува во дворот за да го јава пони коњчето на Сели.

Бидејќи знаела дека никој нема да и верува доколку му каже што видела, таа овој настан го снимила со камера.

Видеото кое го објавила за една вечер собрало 5.3 милиони прегледи.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.