Катна гаража за секоја улица: Изум како створен за пренатрупаните македонски улици (ВИДЕО)

Паметна катна гаража која зафаќа дваесетина метри квадратни простор, како измислена за пренатрупаните со автомобили улици во Македонија.

Вакво нешто е потребно во секое маало.

Погледнете:

 


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.