ГО СЛАВЕЛА СВ. ТРИФУН ОД САБАЈЛЕ, ПА ПРЕТЕРАЛА (ВИДЕО)

Некој пие од мака, некој од радост, некој за празник, а некој од сабајле….

Како изгледа кога Русинка ќе претера со алкохолот уште од рано наутро, погледнете во видеото во продолжение:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.