(ВИДЕО) КОМЕНТАТОРОТ ВО ТРАНС: Перо Антиќ го “реши” Реал Мадрид во последните секунди

Навивачите на Црвена Ѕвезда паднаа во транс откако Перо Антич погоди тројка за победа против Реал Мадрид, а во уште поголем беше и хрватскиот коментатор кој ја коментираше таа утакмица на Спортклуб.

Погледнете: