(ВИДЕО) ДЕДОТО КОЈ ЗАБОРАВИЛ КОЛКУ ГОДИНИ ИМА: Се шокира кога ја слушна цифрата

Видеото кое за кратко време стана вирално на социјалните мрежи.

Го прашаа колку години има, не можеше да се сети. Кога ја слушна цифрата не му се веруваше.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.